HAKKıNDA

Guangdong, Çin, Foshan Aeros Endüstriyel Ekipman Co, Ltd kayıtlı profesyonel bir üretici ve sürekli köpük ekipman ve uygulama ekipmanları bunların sistem tedarikçisi ve satış ve ürünlerin hizmet yapmaktadır. Ana üretim ekipmanları, havalandırılmış şekerler, havalandırılmış çikolata, krema ve kek, yumuşak waffle ve süt ve kimya sanayi gibi lateks, köpüklü reçine, tekstil köpüklü kaplamalar ve seramik köpüklü hammaddeler gibi gıda endüstrisine uygulanır ve hammadde orantılı, taşıma, karıştırma, köpükleme, şekillendirme ve benzeri hammadde için kullanılır.

daha fazla göster

ÜRüNLER

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Şeker makinelerinde şeker şekillendirme makinesinin etkisi

Şeker şekillendirme makinesi, basit yapısı, iyi performansı, kolay kullanımı ve yüksek üretim verimliliği ile bir tür sert şeker üretim ekipmanıdır. Makine farklı sp ile kullanılabilir


Mus Kek


Havalandırma makinesi Toptan Satış Fiyatının günlük bakım bilgisinin ne olduğunu biliyor musunuz?

Havalandırma makinesi Toptan Satış Fiyatı, bir difüzör pervanesi aracılığıyla doğrudan arıtılmamış kanalizasyona "mikro kabarcıklar" enjekte etmektir.


Havalandırma makinesi Toptan Satış Fiyatı kullanım sırasında temizlenmeli mi?

Genellikle Havalandırma makinesi Toptan Satış Fiyatının kullanımı sırasında, ekipman sürekli olarak eklendiğinden, kanalizasyon arıtmasında çok fazla safsızlık birikir ve bu safsızlıklar da çok fazla kalsiyum içerir. Bu tür maddeler ekipmanda birikecektir. Blokaj, ekipman uzun bir süre sonra arızalanacak ve aynı zamanda kanalizasyon arıtma fonksiyonunu da etkileyecektir.


Otomatik uçak makinesinin prensibi ve ortak malzemeleri

Bu makale otomatik uçak makinesinin çalışma prensibini tanıtmaktadır


Marshmallow mevduat manifoldu, karıştırma makinesinin deneme makinesi bilgisini anlatır!

Genel olarak konuşursak, karıştırma makinesi şantiyede kurulur ve kullanılır. Bundan, resmi işlem çok önemli olmadan önce test makinesi çalışmasına daha fazla dikkat etmeliyiz. Test makinesi, ekipmanın kurulum kalitesinin standardı karşılayıp karşılamadığını, ekipmanın içinde sorun olup olmadığını vb. Algılayabilir.


Kek karıştırma makinesini kullanırken nelere dikkat etmeliyim?

Pastanın çok hızlı itilip kırılmasını istemezsin. Pastanın çok daha iyi bir renk elde etmesi için yüksek bir sıcaklık iyidir. Mikseriniz, içeriğini kullandıktan sonra büyük olasılıkla kirlidir ve kullanmadan önce temizlenmesi gerekir. Kümeleri çıkarmanın en iyi yolu, bir kaşığı hafifçe hamurun içine daldırmaktır.


Karıştırma makinesini park etmek için tüm önlemleri biliyor musunuz?

Küçük karıştırma makinesinin adından, ekipmanın küçük boyutlu olduğu görülebilir, bu nedenle ağırlık çok ağır değildir ve karıştırma karışımını ileri geri taşımak için çok hafif olan kauçuk yürüme tekerlekleri vardır.


daha fazla göster