O FIRMIE 

Zarejestrowany w Guangdong, Chiny, Foshan Aeros Industrial Equipment Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem i dostawcą systemów ciągłego spieniania sprzętu i urządzeń do ich aplikacji, i zajmuje się sprzedażą i serwisem produktów. Główne urządzenia produkcyjne są stosowane w przemyśle spożywczym, takich jak cukierki napowietrzone, czekolada napowietrzona, śmietana i ciasta, miękkie gofry oraz przemysł mlekowy i chemiczny, takie jak lateks, żywica spieniona, tekstylne pieniące i ceramiczne surowce pieniące i tak dalej.

Zobacz więcej

PRODUKTY

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Wpływ maszyny do formowania cukierków w maszynach cukierniczych

Maszyna do formowania cukierków jest rodzajem sprzętu do produkcji twardych cukierków o prostej strukturze, dobrej wydajności, łatwej obsłudze i wysokiej wydajności produkcji. Maszyna może być używana z różnymi sp

2020-12-24 Zobacz więcej

Ciasto musowe

2021-01-06 Zobacz więcej

Czy wiesz, jaka jest codzienna wiedza na temat konserwacji maszyny do napełniania hurtowej ceny?

Nalowarka Cena hurtowa polega na wtryskiwaniu „ mikropęcherzyków ”bezpośrednio do nieoczyszczonych ścieków przez wirnik dyfuzora.

2021-07-05 Zobacz więcej

Czy cena hurtowa maszyny napowietrzającej powinna być czyszczona podczas użytkowania?

Zwykle podczas użytkowania hurtowej ceny maszyny do napowietrzania, ponieważ sprzęt jest stale dodawany podczas pracy, w oczyszczaniu ścieków gromadzi się wiele zanieczyszczeń, a zanieczyszczenia te będą również zawierać dużo wapnia. Takie substancje będą gromadzić się w sprzęcie. Blokada, sprzęt będzie działał nieprawidłowo po długim czasie, a także wpłynie na funkcję oczyszczania ścieków.

2021-07-12 Zobacz więcej

Zasada i wspólne materiały automatycznej maszyny lotniczej

W tym artykule przedstawiono zasadę działania automatycznej maszyny lotniczej

2021-07-16 Zobacz więcej

Rozmaitość deponenta Marshmallow opowiada o wiedzy maszyny próbnej maszyny do mieszania!

Ogólnie rzecz biorąc, maszyna mieszająca jest instalowana i używana na placu budowy. Z tego powodu musimy zwrócić większą uwagę na pracę maszyny testowej, zanim formalna operacja będzie bardzo ważna. Ponieważ maszyna testowa może wykryć, czy jakość instalacji sprzętu spełnia standard, czy występują problemy wewnątrz sprzętu i tak dalej.

2021-04-01 Zobacz więcej

Na co powinienem zwrócić uwagę podczas korzystania z maszyny do mieszania ciasta?

Nie chcesz, aby ciasto było pchane zbyt szybko i łamane. Wysoka temperatura jest dobra, aby ciasto uzyskało znacznie lepszy kolor. Twój mikser jest najprawdopodobniej brudny po użyciu jego zawartości i musi zostać wyczyszczony przed użyciem. Najlepszym sposobem na usunięcie kępek jest delikatne zanurzenie łyżki w cieście.

2021-07-23 Zobacz więcej

Czy znasz wszystkie środki ostrożności przy parkowaniu maszyny mieszającej?

Z nazwy małej maszyny mieszającej widać, że sprzęt jest mały, więc waga nie jest bardzo ciężka, a gumowe kółka do chodzenia, co sprawia, że transport mieszanki mieszającej w tę iz powrotem jest bardzo lekki.

2021-04-12 Zobacz więcej

Zobacz więcej