PAR 

Reģistrēta Guangdong, Ķīna, Foshan Aeros Industrial Equipment Co Ltd ir profesionāls ražotājs un sistēmas piegādātājs nepārtrauktas putu iekārtas un piemērošanas iekārtas, un ir iesaistīts pārdošanas un pakalpojumu produktiem. Galvenās ražošanas iekārtas izmanto pārtikas rūpniecībā, piemēram, aerētās konfektes, aerētu šokolādi, krējumu un kūkas, mīkstās vafeles un piena un ķīmiskās rūpniecības, piemēram, lateksa, putu sveķu, tekstila putu pārklājumu un keramikas putu izejvielas, un to izmanto izejvielu proporcijām, transportēšanai, sajaukšanai, putu, formēšanu un tā tālāk.

skatīt vairāk

PRODUKTI

skatīt vairāk

NEWS

Candy forming machine ietekme candy mašīnas

Candy forming machine ir sava veida cieto konfekšu ražošanas iekārtas ar vienkāršu struktūru, labu veiktspēju, vieglu darbību un augstu ražošanas efektivitāti. Mašīnu var izmantot ar dažādiem sp

2020-12-24 skatīt vairāk

Putas kūka

2021-01-06 skatīt vairāk

Vai jūs zināt, kas ir ikdienas uzturēšanas zināšanas par aerating mašīnu vairumtirdzniecības cenu?

Aerating mašīnas vairumtirdzniecības cena ir injicēt "mikroburbuļi" tieši neapstrādātā notekūdeņos caur difuzora rotoru.

2021-07-05 skatīt vairāk

Vai aerating machine vairumtirdzniecības cenu jātīra lietošanas laikā?

Parasti, izmantojot aerating mašīnas vairumtirdzniecības cenu, jo iekārtas pastāvīgi tiek pievienota ekspluatācijas laikā, daudz piemaisījumu uzkrājas attīrīšanas notekūdeņu, un šie piemaisījumi saturēs arī daudz kalcija. Šādas vielas uzkrāsies iekārtā. Blokāde, iekārta nepareizi darbosies pēc ilga laika, un tas arī ietekmēs notekūdeņu attīrīšanas funkciju.

2021-07-12 skatīt vairāk

Princips un kopējie materiāli automātisko lidmašīnu mašīnu

Šajā rakstā iepazīstina ar automātiskās lidmašīnas darbības principu

2021-07-16 skatīt vairāk

Marshmallow noguldītāju kolektors stāsta par izmēģinājuma mašīnu zināšanas maisīšanas mašīnu!

Vispārīgi runājot, maisīšanas mašīna ir uzstādīta un izmantota būvlaukumā. No šī, mums ir jāpievērš lielāka uzmanība testa mašīnu darbu, pirms formālā darbība ir ļoti svarīga. Tā kā testa mašīna var noteikt, vai iekārtas uzstādīšanas kvalitāte atbilst standartam, vai iekārtu iekšpusē ir problēmas utt.

2021-04-01 skatīt vairāk

Uz ko man jāpievērš uzmanība, izmantojot kūkas maisīšanas mašīnu?

Jūs nevēlaties, lai kūka tiek nospiests pārāk ātri un lauzt. Augsta temperatūra ir labs, lai kūka iegūtu daudz labāku krāsu. Jūsu maisītājs, visticamāk, ir netīrs pēc tam, kad tas izmanto savu saturu, un pirms lietošanas jātīra. Labākais veids, kā noņemt bumbiņas, ir maigi iemērkt karoti mīklā.

2021-07-23 skatīt vairāk

Vai jūs zināt visus piesardzības pasākumus, lai novietotu maisīšanas mašīnu?

No mazās maisīšanas mašīnas nosaukuma redzams, ka iekārta ir maza izmēra, tāpēc svars nav ļoti smags, un ir gumijas pastaigas riteņi, kas padara to ļoti vieglu maisījuma transportēšanai uz priekšu un atpakaļ.

2021-04-12 skatīt vairāk

skatīt vairāk